Telefon: 0212 244 00 11

Kombi Petek Temizliği

Demirdöküm klima servisi için firmamız, Beyoğlu bölgesinde klima bakım, tamir ve servis hizmeti vermektedir. Beyoğlu Demirdöküm klima servisi için bize ulaşın.

Kombi Petek Temizliği

Beyoğlu Kombi Petek Temizliği

Beyoğlu kombi petek temizliği için firmamız, İstanbul Beyoğlu bölgesinde kombi petek temizliği ve kombi petek temizleme hizmeti vermektedir.

Kombi yüksek seviyede yanmasına rağmen petekler yanmıyorsa petek temizliği yaptırmanın zamanı gelmiş demektir. Kombi petek temizliği için firmamız, en iyi hizmeti sunar.

Kombi petek temizliği petek temizleme makinesiyle yapılır. Makine ile kombi petek tesisatına bağlanarak tesisatın içi temizlenir. Temizleme işlemi bittikten sonra ilaçlama safhasına geçilir. Kimyasal kalıntılar kalmayacak şekilde dengelenir. Brülör temizliği, genleşme tankı hava basıncı kontrol edilmesi, pompa gücü kontrol edilmesi, elektrik bağlantılarının kontrol edilmesi, gaz basınç ayarları kontrol edilmesi, rekor bağlantılarının kontrol edilmesi, gidiş ve dönüş filtrelerinin kontrol edilmesi en son işlemde cihazı kontrol ettikten sonra temizleme işlemi sonlanmış olur.

Kombi petek temizliği için iletişim bölümünden bize ulaşın.